Máte doma vanilkový nebo čokoládový pudink? Sbírka 18 receptů na ty nejlepší pudinkové zákusky.


Spread the love

 1. Jablečné tornádo – fantastický strouhaný jablečný koláček s pudinkem

Jablkové buchty nebo zákusky jsem zvykla kombinovat s tvarohem nebo se zakysanou smetanou, ale s pudinkem to je mnohem lepší. Určitě vyzkoušejte tento dokonalý jablečný koláček, který si oblíbíte.

Recept najdete ZDE

Jablečné tornádo - fantastický strouhaný jablečný koláček s pudinkem sbírka, krok 1

2. Pudinkové řezy se zakysanou smetanou

V týdnu tu svou chasu odbývám jen tak narychlo jablečným štrůdlem z kupovaného listového těsta, ale na víkend to chce jednoznačně něco mňamkovatějšího. Takže zase jednou po čase přišla řada na naše oblíbené…

Recept najdete ZDE

Pudinkové řezy se zakysanou smetanou - sbírka, krok 2

3. Vynikající MARGOT buchta s čokoládovým pudinkem

Tento margot koláček byl můj první a musím říci, že chuť byla nad očekávání. Kdo neuznává margot čokoládky, tak klidně na vrch kakao nebo granko.

Recept najdete ZDE

Vynikající MARGOT buchta s čokoládovým pudinkem - sbírka, krok 3

4. Jablkovo-pudinkový koláč z listového těsta

Vynikající koláč z listového těsta. Strouhaná jablka a vanilkový pudink, to je prostě neodolatelná kombinace.

Recept najdete ZDE

Jablkovo-pudinkový koláč z listového těsta - sbírka, krok 4

5. Listové řezy s pudinkem a broskvemi

Chuť upéct něco sladkého může klidně přijít nečekaně i uprostřed týdne… 😀 😀 😀 A ještě k tomu tak jednoduchý dezert, který je hotový za pár minut. A ještě když koupíte již rozválené těsto v obchodě, tak o to lépe. Já používám čerstvé kupované rozválené těsto z obchodu, ale samozřejmě můžete použít i hluboko mražené v hrudce, které pak doma rozválíte na tenko a je hotovo.

Recept najdete ZDE

Listové řezy s pudinkem a broskvemi - sbírka, krok 5 
6. Nepečené be-be řezy s pudinkovým krémem

A včera večer jsem ještě spáchala jedno překvápko do ledničky, takže jsme si dneska mohli po dobrém obědě a krátké polední siestě smlsnout… 😀 A hlavně bez pečení, výborné chuti a téměř bez práce. Miluji letní dezerty, při kterých se zapotíte tak akorát kvůli počasí.

Recept najdete ZDE 

Nepečené be-be řezy s pudinkovým krémem - sbírka, krok 6

7. Skládané piškotové řezy

Jsem asi jinej živočišnej druh. Ať dělám, co dělám, stejně se nejvíc zrelaxuju v kuchyni. Je tam klid a nikdo mi do ničeho nekecá. Počasí se trochu pokazilo a mně to úplně i pasovalo. Zavřela jsem se do mého království a tam jsem vykouzlila tento luxusní zákusek, který nejen vypadá krásně, ale i chutná skvěle.

Recept najdete ZDE 

Skládané piškotové řezy - sbírka, krok 7

8. Mocca řezy se zakysankou

Tak je tu opět víkend a s ním i trocha toho pečení… Někdy jsem každý víkend pekla nějakou tu sladkou dobrotu. Musím se přiznat, že teď už se mi moc nechce, ale stále si najdu čas a ačkoliv není chuť tak vykouzlim něco pro mou rodinku. Tentokrát to byl tento dezert, který vám doporučuji určitě alespoň jednou vyzkoušet.

Recept najdete ZDE 

Mocca řezy se zakysankou - sbírka, krok 8

9. Fantasický extra rychlý krémeš hotový za půl hodinku

Venku už je krásně, proto netřeba trávit čas v kuchyni. Ale zase je tu problém, že naše bříška by snědli něco luxusního. Mám skvělý recept na extra rychlý krémeš, který si zamilujeme. Hotový jsem ho měla asi za půl hodinu. I s upečením plátů z listového těsta. Je luxusní.

Recept najdete ZDE 

Fantasický extra rychlý krémeš hotový za půl hodinku - sbírka, krok 9

12